V dostihové stáji

Valencio Holčák je tréninková stáj ve Velkých Karlovicích s mnohaletou tradicí a řadou významných úspěchů.
Profesionální dostihovou stáj založil František Holčák již v roce 1985 a nyní ji vede jeho syn, Radek Holčák. Jméno Holčák je v tuzemské historii dostihů výrazným pojmem. Stáj Valencio Holčák se pyšní českými i mezinárodními úspěchy.

Ellipse s Radkem Holčákem spolupracuje v oblasti firemního textilu a merchandisingu. Textil je používán pro každodenní zátěžovou činnost, fyzickou práci ve stáji i venku, ve valašských podnebných podmínkách.

Pan Holčák byl ve svých přáních na design, barvy i funkci oděvů zcela konkrétní. Oblečení musí plnit svůj účel, být praktické na nošení i údržbu, prodyšné pro fyzickou práci a jezdectví a v neposlední řadě nese a komunikuje loga stáje a sponzorů. Byla zvolena korporátní barevná škála, tedy rudá červená a královská modrá. Jsou to nejen barvy vycházející z logotypu, ale také oblíbené barvy majitele stáje plnohodnotně reprezentující tuto královskou sportovní disciplínu.

Klient vybral typy produktů, počty a stanovil budget. Podmínky tentokrát splnil prémiový skladový textil, který jsme vzájemně vizuálně propojili pomocí doplňků a aplikací v jednotnou kolekci.

Děkujeme Valencio Holčák za skvělou spolupráci a pozvání strávit s týmem krásný tréninkový den!