O nás

Společně s klienty vytváříme svět současného brandu. Navrhujeme a vyrábíme textilní merch na míru. Pro Vaše klienty i pro Váš tým. Plníme sny vám i sobě. Protože nás to baví.

01

Navrhujeme

Rádi Vám navrhneme inspirativní řešení. Vymyslíme originální koncept, který Vaší značce padne a bude jí slušet.

O nápady nemáme nouzi!

01

Tvoříme

Nešijeme na Vás žádné boudy. Ať jsou Vaše plány na merch jakékoliv, vždycky uděláme maximum, abyste byli spokojeni. Snažíme se vždy připravit řešení odpovídající charakteru Vaší značky. Hrajeme fér.

02
03

Realizujeme

Máte jasnou představu, jak by měl Váš merch vypadat? Je na nás, abychom Vaše představy uvedli do života. Najdeme nebo vytvoříme nejlepší kousky textilu a doplňků přímo pro Vaši značku a Váš nápad. Pokud ještě tápete, rádi Vám pomůžeme Vaše představy formovat a přivést k tomu nejlepšímu výsledku.

Realizujeme Vaše sny.

03

Budujeme
váš brand

Budování značky, vizibilita a firemní kultura – bez nich se žádná úspěšná značka neobejde. Právě pro zákazníky, kteří chtějí své firmě vtisknout jedinečnou identitu, jsme tu my. Buďte nepřehlédnutelní, buďte sví a mějte ten nejlepší merch pod sluncem.

04

Jdeme
s dobou.

Jsme online.

Nejsme včerejší. Využíváme možnosti moderních technologií, a proto s Vámi všechno potřebné řešíme prostřednictvím videohovorů. Pěkně krok za krokem a hezky moderně. Šetříme tím Váš čas – a navíc nám nemusíte vařit kávu!

05

Pojďme si o tom popovídat