Poptávka

Nápad už máte. Teď je to na nás! Popište nám, co byste si přáli vyrobit a jak by to mělo vypadat. Do druhého dne Vám pošleme cenovou kalkulaci.

Poptávka z katalogu

Dokončete poptávku a vyplňte nám údaje o vás. Ozveme se vám s cenovou nabídkou.
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Přetáhněte sem soubory
  Max. file size: 256 MB.

  Termín
  dodání

  Potřebujete své zboží ihned? Ano, umíme i dodávky do tří dnů. Vždy ale preferujeme stoprocentní kvalitu před rychlým, ale polovičatým řešením. Tak, abyste byli Vy i Vaši zákazníci plně spokojeni.

  02

  Zkušenosti
  a zázemí

  Již více jak 20 let navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme kolekce oblečení. Máme vše pod vlastní střechou – designery, konstruktéry, grafiky, produkční výrobu i výrobní technologie.

  04
  05

  Logistika
  na míru

  Dle charakteru zakázky Vám doporučíme nejoptimálnější druh dopravy z výroby do skladu. A je potom na Vás, jestli chcete dodat vše najednou, nebo zboží u nás naskladnit a distribuovat postupně na místa, která nám zadáte.

  05

  Flexibilita

  Zajišťujeme komplexní služby zahrnující skladový reklamní textil v malém množství, malosériovou výrobu i velké produkce v zahraničí. Vyrábíme v ČR, EU i Asii. Destinaci výroby vybíráme podle typu zakázky a preferencí zákazníka.

  06
  07

  Variabilita
  služeb

  Výrobou a dodávkou to u nás nekončí. Umíme nabídnout i speciální formy balení, fotoprodukci nebo přípravu položek k prodeji ve vašem e-shopu.

  07

  Šetříme Vám čas a starosti

  Svěřte vše nám a tím ušetříte spoustu svého času a nákladů. Výběru modelů a jejich vývoji věnujeme stovky hodin měsíčně, protože nás to baví. Využijte našich grafiků a designérů, kteří se denně pohybují v oblasti textilu a doplňků. Průběh zakázky si můžete kdykoliv zkontrolovat online. V rámci realizace projektu máte všechny tyto služby zdarma – nekupte to 🙂

  08